Jesteśmy nastawieni na cel – Twój cel. Jeśli chcesz zrzucić parę zbędnych kilogramów, zbudować masę mięśniową, poprawić wydolność swojego organizmu lub skorygować wadę postawy, to możemy pomóc Ci dokonać tego w najefektywniejszy sposób. Wiemy jak szybko, zdrowo i bezpiecznie zadbać o Twoją sylwetkę. Każdy z naszych podopiecznych jest wyjątkowym człowiekiem ze swoim własnym, określony celem. Dlatego każdy otrzymuje od samego…

Czytaj więcej [...]

Jesteśmy nastawieni na cel – Twój cel.

Jeśli chcesz zrzucić parę zbędnych kilogramów, zbudować masę mięśniową, poprawić wydolność swojego organizmu lub skorygować wadę postawy, to możemy pomóc Ci dokonać tego w najefektywniejszy sposób. Wiemy jak szybko, zdrowo i bezpiecznie zadbać o Twoją sylwetkę. Każdy z naszych podopiecznych jest wyjątkowym człowiekiem ze swoim własnym, określony celem. Dlatego każdy otrzymuje od samego początku indywidualne podejście – od doboru diety, przez wybór odpowiednich ćwiczeń, po raport z przeprowadzonych treningów. Tworzymy miejsce w którym spotkasz inspirujących ludzi, doświadczysz nieszablonowego treningu na innowacyjnym sprzęcie, poznasz smak zdrowej i oryginalnie przygotowanej diety, oraz będziesz z chęcią wracać dla stymulującej do pracy nad swoim ciałem atmosfery.

Wierzymy, że każdy może osiągnąć wymarzoną sylwetkę, czuć się dobrze i zdrowo w swoim ciele. Potrzebne do tego są tylko trzy rzeczy: określony cel, zdrowa dieta i odpowiednio dobrane ćwiczenia. W Apogee pomożemy Ci wybrać cel, który będzie realny i satysfakcjonujący. Ułożymy dietę, która ułatwi Ci ten cel osiągnąć, a przy okazji będzie zdrowa, smaczna i bezpieczna dla Twojego organizmu. Dobierzemy też ćwiczenia, dzięki którym szybko zauważysz efekty treningów.   Cały czas będziesz mieć kontakt z profesjonalnym trenerem i dostęp do doskonale wyposażonej siłowni. Apogee to miejsce spotkań ludzi nastawionych na cel, chcących osiągnąć najlepsze wyniki – a Ty możesz brać w tym udział. Organizujemy ekskluzywne miejsce, przepełnione wspaniałą atmosferą, do którego z chęcią wraca się po kolejną dawkę nieszablonowych ćwiczeń  i inspiracji.

Od A do Z

Szczyt swojej formy można osiągnąć tylko dzięki intensywnej i systematycznej pracy. Dlatego zadbamy o Ciebie od początku do końca. Podczas pierwszego, darmowego spotkania wypełnisz ankietę, opowiesz nam o swoich oczekiwaniach, o tym, co chcesz wypracować. Następnie zmierzymy Cię i zważymy, a także poprosimy o wykonanie kilku prostych testów sprawnościowych. Zobaczysz później jak te cyferki będą się zmieniać razem z Tobą. Założymy Ci specjalną teczkę, w której będziemy zapisywać wszystkie Twoje wyniki. Monitorowanie osiągnięć będzie dla nas sygnałem nad czym trzeba jeszcze popracować i co udało się już zrobić. Wszystko to po to, aby każdy Twój trening był jak najlepiej wykorzystanym czasem.

Minimalizujemy czas – maksymalizujemy efekty

Rozumiemy, że w dzisiejszym, zabieganym świecie nie każdy ma czas na codzienne wizyty na siłowni i wielogodzinne treningi. Cenimy Twój czas, dlatego ustalimy termin i godzinę ćwiczeń, która będzie Ci idealnie pasować. W zależności od tego jaki cel chcesz osiągnąć, będziesz potrzebować na ćwiczenia od 20 do maksymalnie 45 minut. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu i innowacyjnych metod treningowych, w tym czasie możemy przeprowadzić pełnowartościowy trening, który zastąpi przeciągające się wizyty na siłowni czy w klubie fitness. Dzięki pomocy doświadczonych trenerów i wykorzystaniu innowacyjnego sprzętu do ćwiczeń, odkryjesz jaką przyjemność można czerpać z ciekawie poprowadzonego treningu.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Nasi trenerzy personalni są przygotowani do pracy z Tobą – wiemy, że masz swój cel, możliwości, przyzwyczajenia żywieniowe. Dzięki temu, że będziemy pracować tylko z Tobą i nad Tobą, możemy stworzyć idealny plan, który zapewni Ci najlepsze wyniki. Ogólnodostępna wiedza w książkach czy internecie, może dać Ci wiele dobrych wskazówek. Nie znajdziesz jednak diety i planu treningowego, ułożonego pod Twój wzrost, metabolizm, określony cel, Twoją obecną kondycję czy jakieś ograniczenie. Umiemy znaleźć dla Ciebie zoptymalizowane rozwiązania, które zapewnią najefektywniejsze wyniki. Nie trać czasu na rozwiązania dobre dla wszystkich. Przyjdź po rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Jaki trening?

Dysponujemy przestronną salą ćwiczeniową oraz profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu możesz wykonać wszystkie ćwiczenia wygodnie, bezpiecznie i wydajnie. Z nami zrealizujesz:

  • Trening siłowy – mający na celu zwiększenie siły, zbudowanie tkanki mięśniowej, oraz utratę tkanki tłuszczowej. To świetny trening zwiększający mięśnie i przyspieszający metabolizm.
  • Trening kondycyjny – zwiększa wytrzymałość mięśni i poprawia wydolność krążeniowo-oddechową. Dzięki niemu można godzinami jeździć na nartach i dobiec na każdy autobus.
  • Trening rehabilitacyjny – trening, który zapobiega kontuzjom i regeneruje doznane urazy, oraz koryguje wady postawy. W końcu sport to zdrowie.
  • Trening pro-medyczny – zwiększający komfort życia oraz poprawiający funkcjonowanie osób ze schorzeniami przewlekłymi.
  • Trening funkcjonalny – ćwiczenia imitujące czynności dnia codziennego. Dzięki niemu zmniejszysz ryzyko kontuzji i poprawisz swoje funkcjonowanie każdego dnia.
  • Trening obwodowy – uniwersalny trening poprawiający ogólną sprawność, wydolność organizmu, oraz naszą sylwetkę.
  • Stretching – czyli praca nad mobilnością stawów. Trening ten zwiększa naszą mobilność i ruchomość – przydaje się to osobą po kontuzji lub posiadającym pracę siedzącą.
  • Przygotowanie motoryczne sportowców – osiągnij swoją formę życia i pełen potencjał drzemiących w Tobie możliwości, dzięki bardzo konkretnemu, nastawionemu na wzmacniane słabych punktów i poprawę ogólnej sprawności, treningowi.

Twój cel

Chcesz przebiec maraton? Zgubić parę zbędnych kilogramów? Świetnie wyglądać w sukience lub garniturze? A może zafascynowały Cię wycieczki górskie i masz ochotę zdobyć najwyższe szczyty na świecie? Dołącz do nas, powiedz nam jaki masz cel, co chcesz osiągnąć – a razem z nami zdobędziesz ten cel w najszybszy i najlepszy sposób. Przyjdź do miejsca, w którym dotrzesz do szczytu swojej formy. Doświadcz innowacyjnych i skutecznych metod treningu, odkryj nowe smaki w optymalnej i zbilansowanej diecie, oraz trenuj razem z przepełnionymi optymizmem, pasjonatami sportu.

Trenerzy personalni


Szczyt swojej formy osiągniesz dzięki doświadczonym trenerom personalnym. To pasjonaci sportu i dietetyki, którzy od wielu lat pokonują bariery swojego ciała i z chęcią pomogą Tobie zrobić to samo. Odebrali odpowiednie wykształcenie, uczestniczyli w kursach i wielokrotnie w praktyce wypróbowali rozwiązania, które proponują swoim podopiecznym. O ćwiczeniach i zdrowym odżywianiu mówią z pasją i zaangażowaniem – zarażą Cię swoim optymizmem i pozytywnym nastawieniem do sportu. Dzięki świetnym umiejętnościom interpersonalnym szybko złapiecie kontakt i wspólny język, co przełoży się na przyjazną atmosferę w czasie treningów i lepsze motywowanie do osiągnięcia wyznaczonego celu.

KLAUDIA

Posiada trzyletnie doświadczenia w pracy jako trenerka osobista. Ukończyła studia magisterskie na AWF w Krakowie na kierunku Fizjoterapia. Z dużym wyczuciem podchodzi do każdego podopiecznego, dlatego doskonale prowadzi treningi rehabilitacyjne oraz dostosowuje się do pracy z matkami i kobietami w ciąży, oraz równie dobrze radzi sobie w treningu ze sportowcami. Aktywnie trenuje od ponad 12…

Czytaj więcej [...]

Posiada trzyletnie doświadczenia w pracy jako trenerka osobista. Ukończyła studia magisterskie na AWF w Krakowie na kierunku Fizjoterapia. Z dużym wyczuciem podchodzi do każdego podopiecznego, dlatego doskonale prowadzi treningi rehabilitacyjne oraz dostosowuje się do pracy z matkami i kobietami w ciąży, oraz równie dobrze radzi sobie w treningu ze sportowcami.

Aktywnie trenuje od ponad 12 lat. Zaczynała od kalisteniki (treningu z ciężarem własnego ciała) oraz biegów długodystansowych – co podsumowała ukończeniem X Cracovia Maratonu. Od kilka lat trenuje głównie dwubój olimpijski, należy do klubu sportowego i wielokrotnie stawała na podium jako mistrzyni Polski czy regionu w podnoszeniu ciężarów.

Odbyła wiele szkoleń i kursów, które dały jej uprawnienia do profesjonalnego przygotowania w zakresie sportów siłowych, jako instruktorka Blackroll, trener FMS, crossfitu, kettlebells, stretchingu. Studiując, a także wzbogacając swoje wiedzę o profesjonalne szkolenia i warsztaty – poznała tajniki zdrowej i skutecznej diety.

IRENEUSZ

Trener personalny od 2010 roku. Swoje doświadczenia przekazuje podczas lekcji indywidualnych, ale także szkoląc innych instruktorów. Jest pełnym energii i kulturalnym człowiekiem – trenuje Krav Magę, skacze ze spadochronem, uwielbia rajdy terenowe i turystykę górską, ale porozmawiasz z nim również o rzutkach i beletrystyce, także w języku angielskim. Od wielu lat pracuje w klubach fitness,…

Czytaj więcej [...]

Trener personalny od 2010 roku. Swoje doświadczenia przekazuje podczas lekcji indywidualnych, ale także szkoląc innych instruktorów. Jest pełnym energii i kulturalnym człowiekiem – trenuje Krav Magę, skacze ze spadochronem, uwielbia rajdy terenowe i turystykę górską, ale porozmawiasz z nim również o rzutkach i beletrystyce, także w języku angielskim.

Od wielu lat pracuje w klubach fitness, gdzie pełnił funkcje trenera personalnego i dietetyka. Wyniósł ogromne doświadczenie dzięki stanowisku koordynatora siłowni, szkoląc nowych instruktorów i kierując zespołem. Odbył wiele kursów i szkoleń, m. in. kurs na trenera personalnego, instruktora fitnessu i ćwiczeń siłowych, nowoczesnego treningu TRX GSTC, treningu z ekspenderem, Blackroll, kettlebells, oraz core stability i strechting. Jest także zwolennikiem innowacyjnych form treningu i posiada dużą wiedzę na temat dietetyki i suplementacji (także potwierdzoną kursami i szkoleniami).

Galeria

Blog

Jak poprawić jakość snu?

apogee | Maj 22, 2017

Sen to czynność, której poświęcamy niemal 1/3 swojego życia. Jest niezwykle ważny dla zachowania prawidłowej masy ciała, funkcjonowania układu nerwowego i zacho ...

+ READ MORE

Trening i dieta, a cykl menstruacyjny

apogee | Maj 15, 2017

Nancy Reagan powiedziała, że „kobieta jest jak herbata w torebce: z jej mocy można zdać sobie sprawę tylko w gorącej wodzie”. Myślę, że nie miała ra ...

+ READ MORE

Otyłość brzuszna – zagrożenia

apogee | Maj 8, 2017

Tłuszcz nie zawsze jest zły. Potrzebujemy go, by chronił nasze narządy wewnętrzne i zatrzymywał ciepło. Jednak jak ze wszystkim w życiu – jeśli jest go za ...

+ READ MORE

Kontakt

ul. Ostatnia 2c
31-444 Kraków
Tel.:
E-mail:

Sala treningowa

Łazienka 1

Łazienka 2